Adaptační týden v „Kuřátkách“-

Milé maminky a tatínkové.

Máme za sebou první adaptační týdny v  „Kuřátkách“. Ačkoliv první týden byl spíše o stesku po rodičích, druhý týden byl již ve znamení si zvykání na režim školky, hraní si s novými kamarády a tvoření. U tvoření budeme zůstávat i v dalších dnech, takže nástěnky se budou krásně plnit úžasnými díly vašich malých ratolestí a vy se budete mít jistě na co těšit. Celým rokem nás bude provázet pohádková víla a tak společně navštívíme svět barevných pohádek. Tento týden si děti osvojují pravidla třídy „Kuřátek“ a společně si je vyrobily na nástěnku, aby si je kdykoliv mohly připomenout. Do tvoření se zapojila dokonce i maminka malého Eliáška, která nám přinesla krásný zdobený věnec. „Moc děkujeme, maminko. Je opravdu krásný.“